top of page

לקחתי את הגיטרה ועברתי לצפון :)

השאלה שעלתה לכל מי שמכיר אותי, ובעיקר לתלמידיי ממרכז הארץ הייתה מדוע החלטתי לקחת את הגיטרה הקלאסית, הגיטרות החשמליות ובעצם את כל הסטודיו לגיטרה למגדל ולבסוף לשאר ישוב שבצפון הארץ?
אחרי שהסברתי להם מדוע, כולם כבר אמרו את אותו הדבר- "כל הכבוד לך על האומץ ובאמת מצפה לך מסע נפלא, הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר אם הייתי במקומך".
 
את השנה הראשונה שלנו בצפון החלטנו לנסות במגדל. מי שביקר בצימרים בצפון, או סתם אוהב לטייל בצפון, כבר בטוח מכיר היכן ממוקמת המושבה מגדל, אבל למי שלא יודע, מגדל ממוקמת מעט צפונית לטבריה, באזור הכנרת ועמק הירדן. קיבוצים אולי טיפה יותר מוכרים בסביבה הם: קיבוץ גינוסר, חוקוק ליבנים ובדרום הכנרת קיבוצים כמו קיבוץ כנרת, דגניה א ודגניה ב, אפיקים ועוד.

ההחלטה לעבור למושבה מגדל הייתה לאחר שאני ובת זוגי המדהימה, דווקא בשיא תקופת הקורונה, בתחילת 2020, טיילנו המון בכל צ'אנס שהיה לנו ופשוט התאהבנו באזור סובב כנרת.
ממש בכל הזדמנות- בין סגר לסגר, ובכל רגע שהתאפשר להוריד רגל מהגז בעבודה, פשוט לקחנו גיטרה (לפעמים קלאסית, לפעמים חשמלית ולפעמים אקוסטית) ויצאנו למסע מרתק בצפון הארץ היפה שלנו.
עד שהמחשבה הבלתי נמנעת התגבשה והפכה לאט להחלטה - מדוע פשוט לא לקחת את עצמנו ולעבור לפה? הרי במרכז צפוף, פקקים ופה פשוט גן עדן של טבע פראי ורוגע טהור. 

שיעורי גיטרה בעמק החולה מבואות החרמון גליל עליון

אתי, אני והגיטרה באחד מהטיולים בצפון:)

אז ברור, היו חששות, היו תהיות אבל היה לנו ברור שזה משהו שאנחנו חייבים לכל הפחות לנסות.
אחרי המון מחשבות ותהיות, מה יהיה עם כל שיעורי הגיטרה? מה עם התלמידים? האם יש ביקוש למורה לגיטרה בצפון?
החלטנו בעזרת משפט מתוך הספר "פואטיקת השש בש", שאימצתי כבר לפני כמה שנים ברגע שקראתי אותו- "ההחלטות הכי מוצלחות בחיים מתחילות ב'יאללה כוXXXמו'" - וכך עשינו, פשוט הלכנו על זה!

והאמת- לא מתחרטים  :)

שיעורי גיטרה בעמק החולה- מבואות החרמון
אין כמו גיטרה בטבע- שיעורי גיטרה בשאר ישוב ועמק החולה
שיעורי גיטרה בצפון- שאר ישוב, דפנה, דן, שניר, הגושרים, מעיין ברוך, יובל, בית הלל, כפר גלעדי, מטולה, קריית שמונה, כפר סאלד, שדה נחמיה, כפר בלום, עמיר, נאות מרדכי, שמיר, להבות הבשן, גונן

טעימה מהטיולים שלנו בצפון :)
צילום: אתי שרת האלופה!

אז בשנה האחרונה, לאחר המעבר, הסטודיו לגיטרה במושבה מגדל אירח תלמידים מקסימים חדשים לשיעורי גיטרה פרונטליים או בזום.
החלטנו שאנחנו אפילו מצפינים יותר והסטודיו החדש ממוקם במושב שאר ישוב שבעמק החולה.
בסטודיו לגיטרה תוכלו ללמוד גיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית וגיטרה אקוסטית בכל רמות הנגינה ובכל הגילאים בשילוב טכנולוגיות מוזיקליות והקלטות מקצועיות! :)
מאז ומתמיד שיעורי הגיטרה אצלי הם בדגש על מימוש עצמי העוזר גם לשיפור היכולות המחשבתיות והזיכרון, טיפוח היצירתיות, התמקדות בעיקר על התאכלס והעיקר החוויה של התלמיד במהלך השיעור עצמו, בתהליך שהוא עובר עם עצמו בין שיעור לשיעור ובכלל עם עולם הגיטרה והמוזיקה.

הקלטות בסטודיו ללימוד גיטרה- שאר ישוב, קרית שמונה, שניר, מעיין ברוך,  דן, דפנה
שיעורי גיטרה בצפון- שאר ישוב
הסטודיו החדש לגיטרה- שאר ישוב ועמק החולה

קצת חוויות מהסטודיו לשיעורי גיטרה במושבה מגדל. בקרוב תמונות מהסטודיו החדש בשאר ישוב :)
צילום: אתי שרת האלופה!

כעת כשהסטודיו לגיטרה עבר לשאר ישוב,מי שמעדיף שאגיע אליו לשיעור גיטרה פרונטלי בבית התלמיד אז האופציה אפשרית בהחלט.אפרט לאילו קיבוצים וישובים באזור אני מגיע להעביר שיעורי גיטרה:שאר ישוב, דפנה, דן, שניר, הגושרים, מעיין ברוך, יובל, בית הלל, כפר גלעדי, מטולה, קריית שמונה, כפר סאלד, שדה נחמיה, כפר בלום, עמיר, נאות מרדכי, שמיר, להבות הבשן, גונן.אם אתם גרים בסביבה אבל לא רשמתי את הישוב שלכם- דברו איתי בכל זאת- אני בטוח שנמצא פתרון ביחד :)

בקיצור אין על הצפון ואין כמו גיטרה בכל הטבע המדהים הזה :)

רוצים ללמוד לנגן בגיטרה?
דברו איתי:)

רז שלו- שיעורי גיטרה למתחילים ולמתקדמים

שיעורי גיטרה- רז שלו

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

bottom of page