קורסים דיגיטליים (אונליין) בגיטרה 

למד לנגן גיטרה באינטרנט בצורה איכותית ובמהירות, בעזרת הקורסים הדיגיטליים הממוקדים!
נתראה בתוך הקורסים 🙂

על הקורסים הדיגיטליים והשירות:

העולם הטכנולוגי התקדם בקצב מטורף בשנים האחרונות ולכן החלטתי להתחיל בתכנון והקמת קורסים דיגיטליים בגיטרה, בכדי להקל על החיים של התלמידים ולחסוך להם זמן יקר. 
הקורסים מעוברים בעזרת שיעורי ווידיאו ממוקדים בשיטה ייחודית ב4 זוויות שונות שלא משאירות ספק או תהיות בתוספת כתוביות. 
סרטוני הווידאו מלווים בדפים מידע מלווי קורס שאת חלקם תוכלו להוריד אל המחשב האישי/נייד/סמארטפון שלכם ותוכלו להמשיך להשתמש בהם גם לארך תקופת הקורס.

התמיכה שלי בכם במהלך התהליך:

 

כמובן שניתנת תמיכה לכל שאלה או נושא לא ברור, עם הבטחה למענה אישי ממני עד 24 שעות מרגע קבלת הפניה.

בנוסף, ישנה קהילת פייסבוק סגורה אך ורק לתלמידים שלי, בה תוכלו להעלות שאלות בכל נושא, להיעזר בי ובשאר החברים, לקבוע מפגשי נגינה משותפים ע”פ אזור המגורים שלכם ועוד.

כאן ניכר היתרון המשמעותי בלמידה בקורס אינטרנטי, לעומת למידה פרונטאלית אחד על אחד.

שווי תכני הקורסים מסתכמים בהרבה מאד כסף של למידה פרונטאלית.

בקורס האינטרנטי תוכלו להריץ אחורה, קדימה ולעצור לתרגול בכל רגע נתון ובזמנכם החופשי.

גם אתם מוצאים את עצמכם מבזבזים שעות על גבי שעות בחיפוש אחר חומר רלוונטי ואיכותי באינטרנט ובסוף סתם מבזבזים זמן יקר בו יכולתם באמת לנגן ולהשתפר? אז היום אני רוצה להציג בפניכם את הסוף לבלגן ברשת! בין אם קיבלתם את ההחלטה הנפלאה להתחיל לנגן כבר מהיום, או שאתם כבר מנגנים, אבל אתם יודעים עמוק בפנים, שהגיע הזמן לחיזוק היסודות על מנת לרוץ קדימה- הקורס הדיגיטלי “הגיטרה בידיים שלך” תפור במיוחד עבורכם!

הגיטרה בידיים שלך!

רוצה ללמוד גיטרה אבל אין לך ראש להיכנס לעומק יותר מידי? מקנא בחבר’ה שבכל על האש שולפים את הגיטרה ונותנים בראש?קבל את הקורס המזורז שיהפוך אותך במהירות לנגן מדורות על שכובש את כל הסובבים אותו, בשיטה קלילה ופשוטה!

מלך המדורה

איך לנגן את הפוזיציות השונות בצורה נקייה, חדה ובמינימום כאב!טוב חברים, אז כולנו מסכימים שהשנאה הכי גדולה על כל נגן גיטרה בשלביו הראשונים היא התופעה שנקראת בארה. “זה כואב, זה לא נוח, הצלילים לא נשמעים טוב, נשמע חסום, שובר את היד הלוחצת= חלאס, אני עוזב את הגיטרה” קבלו מיני קורס שיסגור לכם את הפינה!

בארה- שמים לזה סוף!

אני יכול לספר לכם שזה קרה לי אינספור פעמים, אבל בשנים האחרונות קרה הקסם ואיכשהו הצלחתי לשבור את הקיר המנטלי הזה.היום, כמסתיים לו היום אני תמיד מרגיש שלמרות הכל בסוף ניצחתי את המפלצת וגם היום השתפרתי בנגינה או כמוזיקאי באופן כללי.אני רוצה לשתף אתכם בכל הכלים הפרקטיים שבאמת עוזרים לי תמיד להיות במגמת עלייה, לשמור על המתח והרצון להתמיד והכי חשוב כלים שיהפכו אתכם לנגנים יותר טובים, מקצועיים, מחוברים יותר לגיטרה ולעולם המוזיקה. 

נפלאות המוטיבציה- חינם!

קבל גישה לשיעורים ממוקדים בשלל נושאים הקשורים לגיטרה.בחינם לגמרי!התכנים מתעדכנים כל הזמן ועוד שיעורים עולים לקורס.

קצר ולעניין- שיעורי גיטרה קצרים וממוקדים- חינם!

נשארת עם שאלות?
רוצה להתייעץ איתי?

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle

כל הזכויות שמורות לרז שלו  © מופעל ע"י "רז שלו- מוזיקאי".

Sayeret Duchifat, Ramat Gan, Israel- 5220106