top of page

הגיטרה בתקופת וירוס הקורונה

אז כולנו באותה הסירה, וירוס הקורונה האכזרי עצר את העולם, ועכשיו אנחנו מוצאים את עצמנו בבית ועם המון זמן פנוי. אבל באותה הנשימה נפתחות לנו המון הזדמנויות שלא היו מתאפשרות בחיי היום יום.
בין אם יש לכם גיטרה בבית ותמיד חלמתם ללמוד גיטרה או שאם אתם בכלל כבר נגני גיטרה מנוסים ומחפשים להשתפר הרי שהנה לנו הזדמנות מעולה- בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים שיעורי גיטרה מהבית זה כבר עניין שכיח וכיום המון מורים מציעים קורסים אונליין וגם שיעורים פרטניים אונליין.

לצערנו שיעורי גיטרה בצורה המסורתית של אחד על אחד עם מורה לגיטרה או האפשרות ללמוד גיטרה בקבוצה ירדו מהפרק לתקופה מוזרה זו והאופציות העומדות לרשותינו הן למידת גיטרה באופן פרטני עם מורה לגיטרה אונליין דרך הסקייפ/זום (Skype/Zoom) וקורס דיגיטלי בגיטרה (קורס גיטרה אונליין מוקלט מראש).
אפרט בהרחבה בהמשך המאמר על כל אופציה העומדת ברשותנו ללימוד גיטרה.

גיטרה קורונה וירוס

מתוך השיעור הפרונטלי האחרון שביצעתי לפני ההגבלות :)

קורסים דיגיטליים- אונליין בגיטרה:
אופציה ללימוד גיטרה בתקופת הקורונה היא נגזרת ישירה של ההתקדמות המשוגעת של הטכנולוגיה בת זממנו, גם בעולם המוזיקה והגיטרה בפרט. זוהי אופציה שטובה בעיקר לחבר'ה בעלי משמעת לימוד עצמי גבוהה ושאין להם זמן פנוי להקדיש לשיעורי גיטרה פרונטליים- הפתרון המושלם עבורם הוא קורס אינטרנט בגיטרה.
הרעיון הוא לנגן גיטרה באינטרנט בצורה איכותית ובמהירות, בעזרת קורסים דיגיטליים ממוקדים, בימים אלו אופציה זו יכולה להתאים מאד למי שהלו"ז שלו עדיין קצת עמוס כי עובד מהבית ולא מצליח לתאם פרטני אונליין עם מורה לגיטרה אבל למרות זאת עדיין נשאר לנו זמן פנוי להגשמת חלומות בלו"ז שמתאים לו אישית.
העולם הטכנולוגי התקדם בקצב מטורף בשנים האחרונות ולכן החלטתי להתחיל בהקמת קורסים דיגיטליים בגיטרה, בכדי להקל על החיים של התלמידים ולחסוך להם זמן יקר, וגם לא מעט כסף.
הקורסים מעוברים בעזרת שיעורי ווידיאו ממוקדים בשיטה ייחודית ב4 זוויות שונות שלא משאירות ספק או תהיות בתוספת כתוביות.
סרטוני הווידאו מלווים בדפים מידע מלווי קורס שאת חלקם תוכלו להוריד אל המחשב האישי/נייד/סמארטפון שלכם ותוכלו להמשיך להשתמש בהם גם לאחר תקופת הקורס. ​
ניתנת תמיכה לכל שאלה או נושא לא ברור, עם הבטחה למענה אישי ממני עד 24 שעות מרגע קבלת הפניה. בנוסף, ישנה קהילת פייסבוק סגורה אך ורק לתלמידי הגיטרה שלי, בה תוכלו להעלות שאלות בכל נושא, להיעזר בי ובשאר החברים, לקבוע מפגשי נגינה בגיטרה משותפים ע”פ אזור המגורים שלכם ועוד. כאן ניכר היתרון המשמעותי בלמידה בקורס אינטרנטי בגיטרה, לעומת למידה פרונטלית בגיטרה אחד על אחד. תשלמו יחסית מעט עבור שווי תכני הקורסים שמסתכמים בהרבה מאד כסף של למידה פרונטלית. יתרון נוסף הוא שבקורס האינטרנטי תוכלו להריץ אחורה, קדימה ולעצור לתרגול בכל רגע נתון ובזמנכם החופשי. ​
צפו בסרטון לקבלת מידע נוסף אודות קורס הגיטרה אונליין.
בנוסף קבלו את השיעור הראשון במתנה! פרטים נוספים בלינק שמתחת לסרטון :)

מתוך-"קורס דיגיטלי בגיטרה- הגיטרה בידיים שלך"

בימים אלו אני עובד על קורסים דיגיטליים נוספים שמתאימים לנגני הגיטרה המנוסים יותר, אם לא מצאתם בקורסים הדיגיטליים את מה שחיפשתם צרו איתי קשר לשיעורים פרטניים אחד על אחד אונליין :)
כנגני גיטרה
מתקדמים ומנוסים אנחנו חייבים לנצל את הזמן הזה לאימון ותרגול רציני ולצאת מהמשבר הזה מחוזקים ומקצועיים יותר מוזיקלית.

שיעורי גיטרה פרטניים אונליין דרך Skype/Zoom:
בעקבות המצב שאינו מאפשר לנו שיעורי גיטרה פרונטליים אחד על אחד האופציה הראשונה שלנו היא להיכנס/להישאר בשגרת שיעורי הגיטרה הפרטניים, רק שהפעם זה יהיה אונליין, היתרון כאן הוא שאין צורך להגיע לסטודיו המורה או לחילופין אין צורך לארח את המורה בבית שלנו ובכך אפשר לפתור גם את בעיית המרחק הפיזי של ערים רחוקות או אפילו מדינות שונות בין המורה לתלמיד! 
לרוב שיעור גיטרה פרטני אונליין יהיה אפקטיבי לא פחות משיעור גיטרה פרונטלי, אך יש לזכור שזה מאד תלוי ברמת המורה ובאיכות הציוד מן הצד שלו (מצלמה מיקרופון, שימוש בתוכנת וידיאו ראוויה וכו).

מן הצד שלי אני מציע שיעורי גיטרה לכל הרמות גם באונליין דרך הסקייפ/זום.
השיעורים מועברים בעזרת מיקרופון אולפן הקלטות ומצלמה איכותית.

הנה הצאנ'ס שלנו ללמוד גיטרה ללא הגבלת מרחק פיזי 🎸🤘😉

 שיעור גיטרה אונליין זום סקייפ
שיעורים אונליין סקייפ - זום
  ZOOM SKYPE שיעור גיטרה מקוון זום סקייפ

כל הציוד מוכן לקראת שיעור פרטני אונליין!

לתיאום שיעור פרטני אונליין בזום / סקייפ
שלחו לי וואטסאפ ואחזור אליכם בהקדם

או מלאו את הטופס

אחלה של זמן לטפל בגיטרה ולנגן איזשהו שיר מאתגר(לנגנים המנוסים יותר)
הזמן הפנוי בבית מאפשר לנו גם לטפל בגיטרות שלנו ואפילו ללמוד עליהן דברים חדשים.
אם מעולם לא החלפתם מיתרים לגיטרה שלכם לבד- זה הזמן ללמוד. אם לעולם לא ביצעתם טיפול מלא לגיטרה החשמלית שלכם (סט-אפ) לבד- זה הזמן ללמוד!
נצלו את הזמן שלכם בתבונה ולמדו להכיר את כלי הנגינה שלכם כמו שצריך, אתם תודו לי אחרכך :)
דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא להציב לעצמכם יעד בסדר גודל של כחודש שבו תאתגרו את עצמכם עם איזה שיר קשוח שתמיד רציתם לנגן אבל פחדתם ממנו- זה הזמן האידיאלי לשבור מחסומים!

לומדים גיטרה באינטרנט - שיעורי גיטרה

מנצל את הזמן לבצע סט-אפ לפנדר סטראט שלי :)
צילום: אתי שרת.

מקווה שהצלחתי לעזור ושמצאתם את הדרך המתאימה ביותר עבורכם ללימוד גיטרה וניצול הזמנים גם בימי הקורונה האכזריים.
 לכל שאלה נוספת אני כאן עבורכם.

רז שלו- שיעורי גיטרה.

רז שלו- מורה לגיטרה
bottom of page